11:57, 03 Жовтня 2019

У Луцьку пікет проти «формули Штайнмаєра». ФОТО

Сьогодні, 3 жовтня, у Луцьку пікетували Волинську обласну адміністрацію з вимогою не допустити капітуляцію України за «формулою Штайнмаєра».

Про це повідомили на сторінці Народного контролю Волині у “Фейсбук”.

Організував акці. Волинський комітет протидії капітуляції, до якого увійшли представники громадських організацій та партій.

Під час заходу виступив депутат Луцькради, громадський діяч Павло Данильчук.

Він запросив долучитися до всеукраїнського віче в Києві.

Але зазначив, що зараз надзвичайно важливо боротися за скликання позачерговий сесій міської та обласної рад.

Для цього ініціюють збір підписів депутатів ( від 1/3 складу) «Народний контроль», «Свобода», «Самопоміч» та позафракційні.

«Ми повинні підтримати інші міста та області Західної України, які вже висловили свою позицію і проголосували аналогічні звернення», — наголосив він.

Також озвучили звернення до президента та до голови Верховної Ради із вимогами:

– за жодних умов не допустити надання «особливого статусу» окупованим територіям ні за т. зв. формулою Штайнмаєра, ні шляхом внесення змін до законодавства України.

– притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини.

– проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації та перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, на співпрацю з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.

– запровадити реальний, а не «фейковий», як у грудні 2018 року, воєнний стан у прифронтових територіях і повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій, яку тримати до повної деокупації цих територій.

– розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з РФ та не відновлювати їх до повної деокупації Московією всіх українських територій.

– домогтися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: