10:08, 27 Вересня 2019

У Луцьку підведуть підсумки обласного огляду-конкурсу сценаріїв та відеосюжетів

Сьогодні, 27 вересня, у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва (пр. Волі, 2) підведуть підсумки обласного огляду-конкурсу сценаріїв та відеосюжетів бібліоквестів для старшокласників «Планета книг: is the best», в якому взяли участь районні (міські) централізовані бібліотечні системи та публічні бібліотеки ОТГ.

Про це повідомили організатори.

Огляд-конкурс проводився управлінням культури з питань релігій та національностей облдержадміністрації у партнерстві з Волинським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації.

Протягом року бібліотеки області у себе на місцях організовували молодіжні квести, сценарії та відео з яких і надсилали на конкурс.

«Через квест-гру ми заохочуємо сучасну молодь до читання.  Для молодих людей, які люблять активний відпочинок та охоче працюють в команді, це є хорошою можливістю дізнатись щось нове, наповнити своє життя позитивними емоціями», — зазначила координатор конкурсу, головний бібліотекар Мирослава Будчик.

Обласний огляд-конкурс сценаріїв та відеосюжетів бібліоквестів для старшокласників проводився з метою кращого залучення молоді до читання та підвищення іміджу бібліотек в громадах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: