16:54, 08 листопада 2019

У Луцьку перевізників не будуть штрафувати за відсутність рейсів та недотримання графіків

Сьогодні, 8 листопада, під час засідання виконавчого комітету підтримали два проекти рішення, що стосуються впровадження електронних квитків у громадському транспорті.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Один з них — про упорядкування видачі електронних квитків для пільгових категорій громадян у місті Луцьку. Такі видаватимуть на безоплатній основі пільговикам, а також учням закладів загальної середньої освіти, які перебувають на обліку в Реєстрі за місцем проживання в Луцькій міській територіальній громаді.

Члени виконкому внесли зміни до тристоронньої угоди “Про організацію та обслуговування електронних систем у громадському транспорті міста Луцька”. Зокрема, на період впровадження у Луцьку системи електронної оплати проїзду на перевізників не будуть накладатися штрафи через відсутність рейсів, недотримання графіків руху. Також впорядкують правила видачі засобів контролю електронних квитків. Наприклад, якщо у перевізника працюють дві особи, що здійснюють контроль, то такому перевізнику дадуть два засоби контролю.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що впровадження електронної системи оплати проїзду дасть можливість побачити реальну кількість пасажирів, які користуються громадським транспортом, в тому числі пільговиків. Тому аби ця система запрацювала ефективно та вчасно, міська влада вирішила піти на певні поступки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: