22:53, 11 Вересня 2020

У Луцьку перевірили справність пожежних гідрантів

Співробітники 1-о Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС у Волинській області спільно з працівниками КП «Луцькводоканал» 11 вересня завершили перевірку справності пожежних гідрантів в обласному центрі. Загалом обстежили 128 джерел зовнішнього протипожежного водопостачання на вулицях обласного центру.

Про це повідомляють на веб-сайті УДСНС України у Волинській області.

Під час роботи рятувальники проводили встановлення пожежної колонки з пуском води, звертали увагу на наявність покажчиків гідрантів поблизу них, ознакування люків пожежних гідрантів у червоний колір.

Про виявлені незначні недоліки щодо експлуатації пожежних гідрантів поінформували керівництво комунального підприємства для якнайшвидшого їх усунення, адже ці джерела водопостачання незамінні при гасінні пожеж у багатоповерхівках обласного центру, коли необхідно поповнити запас води у пожежному автомобілі (як правило, води у цистерні пожежного авто вистачає для роботи одного пожежного ствола протягом 7-9 хвилин, в той час як середній час ліквідації пожеж такого типу складає значно більше часу і на гасіння пожеж не рідко подається декілька пожежних водяних стволів).

До того ж вкрай важливо, щоб поблизу пожежних гідрантів не були припарковані автомобілі – для цього металеві люки колодязів пожежних гідрантів фарбують у червоний колір та встановлюють відповідні знаки (червоні букви ПГ на білому фоні у синій рамці).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: