09:12, 24 листопада 2021

У Луцьку перевірили піцерії, бари та кафе

На Волині тривають перевірки об’єктів щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину. З цією метою 23 листопада відповідні робочі групи перевірили низку закладів громадського харчування.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, представники робочої групи № 1 побували у піцерії «Gusto Pizza» (вул. Липинського), кафе «Чебуречна плюс Піца» (вул. Рівненська) та барі «Zeman».

У свою чергу, робоча група № 2 у складі фахівців ГУ Нацполіції та ГУ Держпродспоживслужби в області, співробітників облдержадміністрації завітали до піцерій «Дядя PIZZA» та «Фелічіта» (пр. Волі), бару «BAR11» (компанія «Гранд Персона») та кав’ярні-крамниці «Львівська майстерня шоколаду».

Варто зазначити, що у жодному з перевірених закладів громадського харчування не зафіксували факту відсутності документів про вакцинацію або негативних тестів на коронавірусну хворобу.

Також, як зазначили представники контролюючих органів, грубих порушень санітарно-гігієнічних норм та протиепідемічних заходів власниками закладів не виявили. Представники робочих груп перевірили наявність засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, журналів реєстрації температурного скринінгу працівників, а також нанесення тимчасового маркування для дотримання дистанції між покупцями. Окрім того, важливо, аби на вхідних дверях закладів були розміщені інформаційні листи про обмежувальні заходи.

Відтак, певні рекомендації надали піцерії «Gusto Pizza», позаяк, інформаційні матеріали на вхідних дверях були відсутні.

«Загалом, як показують результати перевірок, які ми здійснюємо ось уже впродовж третього тижня, протягом півторарічного карантину бізнес став більш відповідальним, – зауважив начальник управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Анатолій Банера. – Власники та працівники закладів громадського харчування, торговельно-розважальних  центрів, непродовольчих магазинів стали більш сумлінно дотримуватися протиепідемічних вимог».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: