16:57, 24 Березня 2020

У Луцьку перерозподілять кошти на протидію коронавірусу

Луцька міська клінічна лікарня отримає 771 тисячу, а пологовий будинок 270 тисяч на заходи з запобігання поширення коронавірусу.

Про це йшлося під час позачергового засідання виконавчого комітету Луцької міськради 24 березня.

Члени виконкому перерозподілили видатки бюджету Луцької міської територіальної громади.

Як повідомила директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова, виконавчому комітету зменшують на 120 тисяч гривень поточні видатки по апарату управління. Відповідно, збільшують  видатки на реалізацію заходів Програми розвитку цивільного захисту міста Луцька на 2016-2020 роки в сумі 120 тисяч для придбання дезінфікуючого розчину.

Управлінню охорони здоров’я: зменшили поточні видатки на заходи по запобіганню поширення коронавірусу в сумі 1,041 мільйона гривень. Збільшують поточні видатки по запобіганню поширення коронавірусу для КП «Луцька міська клінічна лікарня» –  у сумі 771,3 тисячі гривень, КП «Луцький клінічний пологовий будинок» – 270 тисяч гривень.

Департаменту житлово-комунального господарства зменшують поточні видатки на оплату інших енергоносіїв та інших комунальних послуг в сумі 1,5 мільйона гривень та збільшують поточні видатки для комунального підприємства ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» для вивезення, збирання та утилізації побутових відходів у сумі 1,5 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: