15:58, 01 Жовтня 2020

У Луцьку переносять центри для голосування

Після проведення останніх виборів через неможливість власників будівель забезпечити підготовку приміщень для голосування, невідповідність вимогам санітарно-технічних норм та з метою покращення доступності перенесли центри для голосування п’яти виборчих дільниць.

Про це інформують на веб-сайті Луцької міськради.

Йдеться про перенесення таких виборчих дільниць:

№ 071061 — з Луцького біотехнічного інституту (вул. Гетьмана Сагайдачного, 6) у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 (вул. Щусева, 10 );

№ 071069 — з Теремнівського будинку культури (вул. Теремнівська, 59) у Луцький центр професійно-технічної освіти (вул. Писаревського, 13);

№ 071073 — з Волинської обласної профспілкової бібліотеки ім. І.І.Фуріва (просп. Молоді, 4) у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 (просп. Відродження, 32);

№ 071089 — з ЖКП № 11 (вул. Федорова, 9) у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 (вул. Федорова, 7);

№ 071094 — з мостобудівельного загону № 60 ” ПАТ “Мостобуд” (вул. Ківерцівська, 7А) у Волинський обласний еколого-натуралістичний центр (вул. Ківерцівська, 9Б).

Просять виборців звернути увагу на зазначену у запрошеннях адресу приміщення для голосування. Запрошення виборцям надійдуть до 15 жовтня включно.

У Луцькій міській територіальній громаді голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року пройде на 109 виборчих дільницях (100 звичайних та 9 спеціальних).

У місті Луцьку будуть працювати 83 виборчі дільниці, з них 74 — звичайні та 9 — спеціальних у лікувальних закладах міста, а у населених пунктах, що увійшли до складу Луцької міської територіальної громади, — 26 звичайних виборчих дільниць.

Відповідно до змін у виборчому законодавстві вперше детальна інформація про виборчі дільниці розміщена на офіційному сайті Державного реєстру виборців у відкритому доступі. Тепер можна не тільки знайти місцерозташування своєї виборчої дільниці, а й отримати всі відомості про неї: від кількості виборців до плану-схеми приміщення (поверх, наявність ліфта, пандуса, стільникового зв’язку тощо). Це дає можливість оцінити рівень доступності приміщень для голосування та, при потребі і за наявності підстав, завчасно потурбуватись про забезпечення голосування за місцем перебування (на дому).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: