11:09, 28 Травня 2024

У Луцьку передали військовим ще одне авто

Луцька громада практично щоденно підтримує Збройні сили України, постійно покращуючи матеріальне забезпечення військовослужбовців. Так, сьогодні для потреб в/ч А 4007 міський голова Ігор Поліщук передав пікап Mitsubishi L200. Також військовим передано три квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo, два DJI Mavic 3Т та зарядну станцію EcoFlow DELTA 2.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Черговий автомобіль Mitsubishi L200, придбаний за бюджетні кошти, передаємо для в/ч А 4007 110-ї окремої механізованої бригади, яка виконує бойові завдання на Авдіївському напрямку. Для частини також придбали дрони, зарядну станцію – все те, про що просили військові. Автомобіль і техніку у бойове розташування підрозділу доставить Ігор Тимощук. У 110-тій бригаді він служить із початку повномасштабного вторгнення і за особисту мужність у захисті суверенітету та територіальної цілісності держави удостоєний звання Героя України”, – наголосив Ігор Поліщук.

Також для потреб військовослужбовців в/ч А 2099 сьогодні передали прожектор пошуковий Bandera, блок багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power 225S та шість радіостанцій Motorola.

В/ч А 3719 згідно із запитом отримала три квадрокоптери DJI Mavic 3Т Enterprise (Thermal). В/ч А 7406  – п’ять портативних антидронових рушниць КВЕРТУС AD G-6+.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: