15:05, 02 Вересня 2019

У Луцьку патрульні врятували п’яного чоловіка із задимленої квартири. ВІДЕО

Учора, 1 вересня, з проспекту Грушевського у Луцьку до патрульних надійшло повідомлення про задимлення в квартирі.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомили патрульні.

«На місці події відчули їдкий запах диму, ми стукали в двері і дзвонили у дзвінок, однак реакції не було. Тим часом, сусідка повідомила, що всередині точно знаходиться чоловік, бо бачила його, а оскільки зловживає алкоголем, може заснути і не чути стуку», — розповідає про подію інспектор Володимир Фарамець.

Оскільки існувала пряма загроза життю людини, патрульні силою відчинили двері і пробрались всередину.

Осередок диму виявили біля газової плити. Поліцейські локалізували надходження диму, перекрили газову трубу, відчинили вікна.
Господаря помешкання, який міцно спав, розбудили та повідомили про небезпеку. Той мав ознаки сп’яніння.

Опам’ятавшись, він подякував патрульним. Від медичної допомоги відмовився.

#патрульні врятували життя

Задимлення, локалізація небезпеки, знову врятоване життяПовідомлення про задимлення в квартирі патрульні отримали вчора з проспекту Грушевського, у Луцьку.«На місці події відчули їдкий запах диму, ми стукали в двері і дзвонили у дзвінок, однак реакції не було. Тим часом, сусідка повідомила, що всередині точно знаходиться чоловік, бо бачила його, а оскільки зловживає алкоголем, може заснути і не чути стуку», – розповідає про подію інспектор Володимир Фарамець.Оскільки існувала пряма загроза життю людини, патрульні силою відчинили двері і пробрались всередину. Осередок диму виявили біля газової плити. Поліцейські локалізували надходження диму, перекрили газову трубу, відчинили вікна. Господаря помешкання, який міцно спав, розбудили та повідомили про небезпеку. Той мав ознаки сп’яніння. Опам’ятавшись, він подякував патрульним. Від медичної допомоги відмовився.Наші патрульні знову врятували людське життя – честь їм і повага!Відео: https://www.youtube.com/watch?v=5aprDMj1RKI&feature=youtu.be#ПорядокЦеТи#volynpatrolpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Понеділок, 2 вересня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: