18:58, 07 Червня 2020

У Луцьку освятили нову церкву УПЦ МП

Вікарний архієрей Волинської єпархії  УПЦ МП єпископ Камінь-Каширський Афанасій 4 червня звершив чин освячення Свято-Воскресенського храму Луцька, що на вулиці Рівненській.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

Йому співслужили благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, архімандрит Аліпій (Сапіга), настоятель місцевого храму прот. Іоанн Сургент, настоятель Луцького кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської прот. Володимир Яцишин та гості у священному сані.

Як повідомляють в єпархії, під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Після завершення Літургії Архіпастир відзначив благословенними грамотами прихожан, жертводавців та будівельників, з допомогою яких вдалося звести храм.

Перший камінь під фундамент майбутнього храму був освячений і закладений у 2011 році, на сьогодні основна частина робіт вже завершена: у червні 2018 єпископ Волинський і Луцький УПЦ МП Нафанаїл освятив накупольні хрести, які поетапно встановили на храм.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: