10:13, 17 Вересня 2023

У Луцьку організували захід популяризації науки – Науковий Пікнік

Сьогодні, 16 вересня, на Театральному майдані Луцька проходив 9-й Науковий Пікнік. На заході, організованому насамперед для дітей та молоді, було представлене широке коле експериментів, моделей і зразків від освітніх і наукових установ – університетів, закладів середньої та позашкільної освіти – з метою підвищення інтересу до науки та розуміння, що вона  може бути цікавою та надихаючою.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Учасників Наукового Пікніка привітала заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

«Науковий Пікнік – це щорічний захід, покликаний популяризувати наукову творчість і досягнення людей, які вносять свій вклад у розвиток багатьох сфер і напрямків, – сказала Ірина Чебелюк. – Тому всі, хто сьогодні відвідають Науковий Пікнік, відкриють для себе щось те, що раніше їм було невідоме. І, мабуть, у кожного закладу, який представив тут свої роботи, з’являться нові учні, студенти, котрі будуть далі черпати знання від своїх викладачів. Велике вам спасибі за цю роботу».

Ідея Наукових Пікніків полягає в тому, аби представити науку якомога ширшому колу людей у максимально простий спосіб – під відкритим небом, де кожен охочий зможе власноруч провести експеримент, і переконатися, що наука – це доступно та цікаво. “Крім того, ще однією метою заходу є профорієнтація, – розповіла Заріна Дацик, начальник відділу молодіжної політики департаменту молоді та спорту Луцької міської ради. – Наша основна цільова група – старшокласники, які б могли ознайомитися з максимальною кількістю сфер науки, проекспериментувати і зрозуміти, що в майбутньому вони хочуть цим займатися”.

На Науковому Пікніку представили понад 30 локацій, де лучани та гості міста із задоволенням поринули у світ науки. Усі охочі побачили і змогли стати учасниками хімічних, фізичних та біологічних експериментів від волинських вишів, долучитися до майстер-класів, воркшопів та практикумів, командних ігор, пізнавальних вікторин, отримати призи та подарунки. Гостями цьогорічного Наукового Пікніка стали представники Музею науки Малої академії наук України, які привезли з Києва наукове шоу та майстерню ідей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: