23:10, 20 листопада 2020

У Луцьку організували виставку документів з нагоди Дня Гідності та Свободи

Архівний відділ Луцької міської ради спільно з бібліотекою-філією для дорослих № 3 з 19 по 23 листопада організував виставку документів присвячену Дню Гідності та Свободи із назвою «Уклонімось Героям Небесної Сотні».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, вшановує патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та 2014 року захистили національні інтереси української держави. Цей день об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію та Революцію Гідності.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

У бібліотеці представлені копії архівних документів, добірка книг та газетних публікацій, які відображають найважливіші історичні моменти Революції Гідності в Україні.

Запрошуємо ознайомитись з документами виставки, що розташована в приміщенні Бібліотеки-філії для дорослих № 3 для дорослих, на вул. Ковельській, 56.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: