21:58, 02 Жовтня 2020

У Луцьку організували урочисту академію до Дня працівників освіти

Сьогодні, 2 жовтня, в актовій залі фахового коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася урочиста академія з нагоди Дня працівників освіти.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Вже більше півстоліття п’ятдесят високопрофесійних педагогів одного з кращих закладів освіти нашого краю викладають студентам майбутню спеціальність. Саме під їхнім умілим керівництвом учні ефективно використовують сучасні технології та нові знання, які стрімко розвиваються і стають пріоритетними в навчальному процесі.

Цього дня, під час урочистої академії, пролунало багато щирих теплих слів на адресу викладачів коледжу. День працівників освіти — це нагода для кожного педагога подумки підбити підсумки своєї роботи. Адже саме вчитель щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає кожного з нас жити, мислити, любити Батьківщину.

Привітати викладачів коледжу з професійним святом прийшли представники обласної та міської влади, друзі та колеги.

Звертаючись до присутніх у залі, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт наголосив, що вчителі відіграють важливу роль у формуванні світогляду громадянина, отже творять майбутнє нашої країни.

«Ми повинні розуміти, що процес навчання триває вічно. Як тільки людина перестає вчитися — вона зупиняється. У сьогоднішніх студентів є хороша можливість отримувати знання, аби у майбутньому використати їх на практиці і пишатися своїми досягненнями. Подякуйте своїм вчителям, адже саме вони відшукали потенціал в кожному з нас. І повірте, що кожен вчитель пишається своїми учнями, їхніми здобутками. Ми дякуємо всім вчителям, бо без вас не було б завтрашнього дня, не було б руху вперед. Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, терпіння. Ми дякуємо вам за віру у підростаюче покоління», – додав він.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, підготовку висококваліфікованих кадрів, вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти та науки, а також з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти Григорій Пустовіт вручив подяки міського голови:

Дарії Володимирівні Жуковій – викладачу облікових дисциплін коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

Інні Василівні Данилюк – викладачу української мови та літератури коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

Наталії Анатоліївні Протасюк – викладачу математики коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Отож, у День працівників освіти на хвилину замислимося про те, як змінив ваше життя гарний вчитель. Навіть якщо ви вже давно закінчили школу, не забудьте привітати улюблених викладачів теплими словами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: