20:53, 19 Березня 2021

У Луцьку організували толоку з прибирання берегів Сапалаївки

Сьогодні, 19 березня, відбулася толока з прибирання прибережної захисної смуги та водоохоронної зони річки Сапалаївка в центральній частині Луцька. Захід провели в рамках екологічної акції “Ековесна – 2021”, яка стартувала 16 березня, та з нагоди відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Щорічно 22 березня у світі відзначають Всесвітній день водних ресурсів, який започаткувала Генеральна Асамблея ООН у 1993 році. Її резолюцією рекомендували, враховуючи виняткову важливість води для існування всього живого на нашій планеті, відзначати цей день практичними природоохоронними акціями з впорядкування водойм у різних країнах світу.

У екологічній акції брали участь колективи Волинського національного університету імені Лесі України, фахового коледжу технологій, бізнесу та права ВНУ імені Лесі Українки, Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ, регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, Державної екологічної інспекції у Волинській області, рекреаційного комплексу “Сіті-парк”, Волинського краєзнавчого музею, Палацу учнівської молоді, ЖКП № 3, ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс”. Загалом до заходу долучилися понад 200 учасників.

В ході акції ліквідували засмічення вздовж русла річки протягом 3 км з двох сторін, розчистили 5 заторів у руслі річки.

На сортувальну станцію “Луцькспецкомунтранс” вивезли дві вантажівки твердих побутових відходів, загальним об’ємом понад 20 куб. м.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: