13:34, 06 Грудня 2023

У Луцьку організували театралізоване дійство для дітей ВПО

Цього року українці відзначатимуть день Святого Миколая за новим церковним календарем – 6 грудня. Напередодні, 5 грудня, у Палаці учнівської молоді улюблене свято вже завітало до дітей з числа ВПО, які мешкають у Луцькій міській громаді. Для них відбулося театралізоване дійство “Назустріч пригодам” та були вручені солодкі подарунки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На захід прийшли понад 450 дітей разом із батьками, тож перед початком вистави до них звернувся Луцький міський голова Ігор Поліщук. Він привітав присутніх із прийдешнім святом та нагадав, що день Святого Миколая особливий для Луцька, адже цей святий є покровителем нашого міста.

“Хочу побажати, щоб у наступному році Бог подарував нам перемогу і всі українці, які втратили домівки, знайшли нові або мали можливість повернутися після завершення війни до себе додому, – сказав міський голова. – Бажаю всім вам міцного здоров’я, добра, миру, злагоди. Не зважаючи на те, що час дуже складний, бажаю знаходити хоч маленьку часточку позитиву у кожному дні і зберігати оптимізм”.

Потому розпочалася святкова містерія “Назустріч пригодам”. Вона ще раз нагадала про те, чому діти так люблять день, коли приходить Святий Миколай і оживає казка. Крім Миколая Чудотворця, героями вистави стали двоє сучасних школярів, Лісові Мавки, Лялька-Мотанка, Лісовик і навіть знаменитий пес Патрон. Казкова історія поєднала минуле та сучасне і ще раз нагадала, що в теперішні складні часи особливо важливо бути добрим, чуйним та вміти прийти на допомогу.

По завершенню театралізованого дійства присутні у залі діти отримали солодкі подарунки. Решта дітей із числа ВПО також матимуть гостинці від Луцької громади. Як повідомив директор департаменту освіти Віталій Бондар, це відбудеться вже найближчим часом під час новорічно-різдвяних заходів.

“Ми розуміємо, що одразу не охопимо всіх дітей ВПО, які є в громаді, адже це понад 1500 чоловік. Тому перший святковий захід проходить сьогодні, інші відбудуться 7, 8 грудня і в наступні дні аж до 25 грудня, до цьогорічного Різдва”, – зазначив керівник департаменту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: