21:47, 18 Серпня 2022

У Луцьку організували свято для маленьких лучан та дітей переселенців

Наприкінці літа маленькі лучани, діти внутрішньо переміщених осіб та гостей міста, взяли участь в повчально-розважальній екологічній казці, що відбулася у сквері Героїв Майдану і Небесного Легіону.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Насичену, веселу та інформативну програму підготували та провели аніматори ПЗ “Сімейна академія “Плай”. Усміхнені та щасливі обличчя дітей, щирі обійми, позитивні емоції, фотосесії та приємні подарунки – усе це можна було побачити під час проведення заходів.

Ведучі цікавилися у юних глядачів, які річки в нашому місті вони знають та як потрібно поводитися біля водойм. Мета таких атракцій – сформувати екологічну свідомість у дітей та підвищити їх обізнаність про природну спадщину Луцька.

Заходи відбулися в межах реалізації міжнародного проєкту “Промоція і захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька”, що впроваджується виконавчим комітетом Луцької міської ради спільно з партнерським містом Жешув Республіки Польща за фінансової підтримки Європейського Союзу, Програма транскордонного співробітництва ПБУ 2014-2020 Європейського інструменту сусідства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: