23:03, 12 листопада 2020

У Луцьку організували спецоперацію «Маячок»

12 листопада у Луцьку працівники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька Управління ДСНС у Волинській області взяли участь у спеціальній операції «Маячок», ініційованій луцькими патрульними поліцейськими.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

Вогнеборці на пожежній автоцистерні, карета швидкої допомоги та патрульні екіпажі служби «102» вирушили по визначених маршрутах по вулицях обласного центру.

Як показали результати спецоперації, під час слідування червонобоких автомобілів із увімкненими звуковими та світловими сигналами переважна більшість водіїв поступалася дорогою, проте були і такі, що їх ігнорували, продовжуючи свій рух без змін. Працівники патрульної поліції міста Луцька вжили заходів для недопущення подібних порушень у майбутньому.

Як зазначив начальник сектору зв’язків із ЗМІ та взаємодії з громадськістю Управління ДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Володимир Нестеров, проведення цієї акції сприятиме приверненню уваги водіїв та пішоходів до вимог Правил дорожнього руху, а саме надання переваги у русі автомобілям пожежно-рятувальної служби та інших служб екстреного реагування, які мчать автодорогами з увімкненими спец сигналами для надання допомоги людям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: