15:01, 23 листопада 2021

У Луцьку організували круглий стіл з перевізниками щодо змін до умов договору на перевезення пасажирів

Під час засідання заступник начальника відділу транспорту Олександр Середа розповів перевізникам про зміни, передбачені проектом рішення виконавчого комітету “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 07.04.2021 № 260-1 “Про затвердження форми Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом Луцької міської територіальної громади на приміських автобусних маршрутах, умови якого є обов’язковими до виконання”.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Зокрема, в новій редакції пункти договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом виклали таким чином:

– «2.2.1. Зобов’язується виконувати та забезпечувати виконання умов конкурсу та зобов’язань, викладених у відомостях про додаткові умови обслуговування маршруту, рішень Луцької міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, протокольних доручень, доручень та наказів структурного підрозділу міської ради на який покладено обов’язки з організації роботи щодо задоволення потреб населення Луцької міської територіальної громади послугами транспорту, вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо перевезень пасажирів, забезпечення безпеки руху та охорони праці»;

– «2.2.5. Під час роботи на маршруті виконує розпорядження контролерів та працівників структурного підрозділу міської ради на який покладено обов’язки з організації роботи щодо задоволення потреб населення Луцької міської територіальної громади послугами транспорту»;

– «2.2.16. Інформує організатора перевезень за 15 робочих днів про намір зміни вартість проїзду на маршруті з одночасним поданням розрахунку тарифу відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту. У разі згоди сторін надає паспорт маршруту Організатору перевезень для внесення змін. Після внесення змін у паспорт маршруту надає його оператору АСООП для внесення відповідних змін у роботу системи»

– «3.3 Договір може бути розірваний з ініціативи Організатора в односторонньому порядку у випадках: виявлення фактів подання Перевізником на конкурс неправдивої інформації; якщо Перевізник неодноразово порушив (більше трьох разів протягом терміну дії договору) умови Договору, про що складено відповідні документи; невиконання пунктів 2.2.3, 2.2.4, 2.2.6, 2.2.8, 2.2.13; використання найманої праці без оформлення трудових договорів; у разі визнання Перевізника банкрутом; у разі самостійної зміни тарифів Перевізником без узгодження із Організатором; у разі невиконання інвестиційного плану-зобов’язання з оновлення рухомого складу».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: