08:15, 13 Вересня 2020

У Луцьку організували фестиваль сімейних традицій «LutskFamilyFest»

В центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбувся фестиваль сім’ї — захід сповнений позитивних емоцій та вражень.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Цьогоріч фестиваль приурочений вперше до Дня міста. Луцькі родини прийшли, аби поділитися досвідом, сімейними традиціями та секретами сімейного щастя.

До слова, захід став можливим завдяки перемозі в конкурсі соціальних проектів управління соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Луцької міської ради. Він має на меті пропагувати особливу культуру сімейного життя – культуру щасливих чоловіків та дружин, щасливих дітей та батьків, сімей, де затишно і тепло, де є міцна основа і стабільність.

На фестиваль завітала заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона привітала лучан та гостей міста, побажала радості добра та процвітання луцьким родинам.

«Створення сім’ї — це особлива сходинка у житті кожного. Наше завдання — це підтримка та допомога кожній родині. Дуже приємно, що сьогодні тут зібралися такі сім’ї, які можуть поділитися власними секретами сімейного щастя», – зазначила вона.

Начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан відзначила приємним те, що в нашому місті є такі люди, які хочуть принести у Луцьк свою родзинку.

«Місто — це люди, які в ньому живуть та його наповнюють, це посмішки дітей, які сяють добром та теплом, це емоції, це те, чим ми живемо. Дуже приємно, що саме у День міста організували фестиваль луцьких родин. Маємо надію, що цей захід буде розвиватися і луцькі родини будуть поєднуватись», – зауважила вона.

Захід мав цікаві локації, де сім’ї могли поспілкуватися у затишній та теплій атмосфері, сфотографуватися та відпочити. Кожна з родин, попередньо зареєстрованих, отримали символічну червону тарілку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: