16:28, 30 листопада 2022

У Луцьку організували черговий рейд із ліквідації реклами наркотиків

У Луцьку відбувся черговий спільний рейд Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції, Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області, Управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України та КЗ «Луцький міський молодіжний центр» щодо зафарбовування та ліквідації написів з адресами сайтів та телеграм – каналів, де можна замовити наркотики.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Цього рейду написи з адресами сайтів та телеграм каналів зафарбували за адресами:

вул. Кривий Вал;

вул. Лесі Українки;

вул. Конякіна;

просп. Молоді;

вул. Захарова;

вул. Задворецька;

вул. Шопена;

просп. Перемоги;

вул. Братковського;

вул. Данила Галицького;

вул. Сагайдачного.

Боротьба з розповсюдженням наркотичних засобів – один із пріоритетних напрямків діяльності правоохоронних органів, а свідоме ставлення громадян до цього – перший крок до подолання цієї проблеми.

Департамент муніципальної варти звертається до усіх свідомих громадян міста Луцька, керівників установ, підприємств та організацій, голів ОСББ з проханням зафарбовувати інтернет-адреси, які з’являються на фасадах своїх чи відомчих будівель.

Останніми роками у Луцьку неодноразово проводились рейди із зафарбовування та ліквідації написів з рекламою наркотиків. Проте, вони з’являються знову.

Спільна робота з виявлення та усунення написів буде продовжена і надалі», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: