13:34, 23 Грудня 2021

У Луцьку організували благодійну акцію «Ти теж Миколай»

Що може бути прекрасніше, як реалізація дитячих мрій? Напередодні Дня Святого Миколая 12 діток, які потребують особливої соціальної підтримки написали листи з сокровенними бажаннями. Приємно, що у Миколая є багато помічників серед небайдужих людей, які з радістю долучаються до реалізації дитячих мрій.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Вчора, 22 грудня в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради спільно з департаментом молоді та спорту Луцької міської ради та Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк помічники Святого Миколая вручили діткам такі бажані подарунки.

До акції долучились та допомогли втілити дитячі мрії: Волинський молодіжний центр Youth Сфера, управління патрульної поліції у Волинській області, Молодіжний центр Волині, команди «Aqua Print», «Iconx CRM» та ще багато небайдужих чарівників.

Дітки з нетерпінням і хвилюванням очікували на Святого Миколая, їхні очі захоплено сяяли в передчутті дива. І ось Миколай завітав з омріяними подарунками. Кожен лист був прочитаний, кожне бажання виконане, а втішені дітки виявили бажання розказати Миколаю віршики. Реалізація дитячих мрій дає віру в майбутнє усім нам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: