21:59, 11 Жовтня 2020

У Луцьку організовують кінопоказ для незрячих

До дня Білої Тростини «Доступне кіно» у партнерстві з Волинським осередком ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» проводить кінопоказ.

Про це повідомляють у «Фейсбук» організатори.

«До Міжнародного дня білої тростини ініціатива «Доступне Кіно» в партнерстві з Генерацією Успішної Дії / Волинь безплатно показуємо фільми зі звукоописом! У десяти українських містах, пройдуть доступні кінопокази, під час яких ми:

Переглянемо крутецьку стрічку (для людей із порушеннями зору передбачений звукоопис);

Дізнаємося, як незрячі глядачі й глядачки можуть ходити в кіно на звичайні сеанси або дивитися фільми вдома;

Обміняємося досвідом та побажаннями щодо наступних показів.

Отже, в четвер, 15 жовтня, о 16:00 в кіно комплексі «Адреналін» запрошуємо людей з інвалідністю зору, журналістів і всіх охочих подивитися фільм зі звукоописом або, як кажуть в народі, з тифлокоментарем. Для цього треба мати лише бажання і смартфон, на який можна встановити додаток, через який у ваші вушка транслюватиметься коментар.

Такий спосіб перегляду фільмів не заважає іншим глядачам, адже коментар чуєте лише ви . А, крім того, вам більше не потрібно щоразу питати у своїх зрячих друзів про те, що там на екрані. Саме за таким принципом можна дивитися доступні фільми в кінотеатрах і наше завдання — показати вам ці переваги, щоб популяризувати такий спосіб перегляду фільмів, бо це справді зручно!

З вас — присутність, з нас — повна і всеосяжна консультація зі встановлення, налаштування й використання додатка.

Дивимося крутецький фільм «Вас не було на місці». Під час фільму ви точно не заснете і не пошкодуєте, що прийшли!

Коротко про фільм: Фінансова криза 2008 року залишає сім’ю Тернер у боргах. Еббі, сиділка, мусить працювати понаднормово, а Рікі на останні гроші починає дрібний бізнес. Обоє хочуть кращого майбутнього для своїх дітей, проте в таких умовах це навряд можливо. Міцність сімейних стосунків опиняється під загрозою, коли кожен з героїв мимоволі «перетягує ковдру» на себе і свої бажання», – пише керівник ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: