22:02, 27 Липня 2020

У Луцьку організовують акцію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня департамент соціального захисту Волинської облдержадміністрації спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради з 13 до 15 години проводитиме вуличну акцію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (локація – у сквері  на перетині вулиць Лесі Українки та Кривий Вал). Також до акції приєднаються обласний та міські центри зайнятості та патрульна поліція.

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

30 липня 2014 року Організація Об’єднаних Націй відзначила перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Саме тому щорічно в цей день проводяться інформаційні акції, кампанії із залученням  національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Довідково: станом на 27 липня 2020 року в області встановили 46 статусів особи, яка постраждала від торгівлі людьми, з них – 30 осіб постраждали від трудової експлуатації, 12 – від сексуальної, 2 – військовополонені, 2 – «наркокур’єри».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: