09:38, 09 Квітня 2020

У Луцьку орендарів комунального майна звільнили від плати на час карантину

Депутати міської ради звільнили наймачів від орендної плати за користування майном та плати на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою, що належить до комунальної власності Луцької міської територіальної громади.

Таке рішення вони ухвалили під час позачергового засідання 75-ї сесії міської ради 8 квітня. Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, “Прикінцеві та перехідні положення”

Цивільного кодексу України було доповнено новим пунктом такого змісту, що стосується оренди, а саме: з моменту установлення карантину, введеного Постановою і до його завершення в установленому законом порядку наймач може бути звільнений від плати за користування майном відповідно до ч. 6 ст. 762 Цивільного кодексу України.

Тож сьогодні депутати прийняли відповідне рішення, що стосується нашої територіальної громади: наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини (через карантин), за які він не відповідає.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: