23:00, 02 Січня 2022

У Луцьку «Оранта» колядуватиме в «ГаРмИдЕр ангар-stage»

9 січня о 17:00 і 14 січня о 19:00 у мистецькому просторі луцького незалежного театру «ГаРмИдЕр» відбудеться унікальне святкове дійство — різдвяна програма «Тиша». У дивовижній акустиці урбаністичного простору «ГаРмИдЕр ангар-stage» прозвучать старовинні колядки та колядки в сучасній обробці. Піснеспіви вплетені у гармонійне дійство, де і музика, і слова, і енергії голосів та руху створять атмосферу тиші та світла.

Дійство, яке ініціювала Катерина Теліпська, створене у синергії багатьох митців.  Співтворили: театр «ГаРмИдЕр» (режисерка — Руслана Порицька), поетка Ольга Ольхова, відеохудожник Олександр Загайний. А душею дійства і голосом «ТИШІ» став архієрейський хор «Оранта» (керівник — заслужений діяч мистецтв України Василь Мойсіюк).

Режисерка дійства Руслана Порицька розповідає: «Тлом до музично-театральної постановки постає місто: Луцьк колядує і переливається різдвяними настроями, щедро виповнює сакральну зимову тишу глибокими сенсами — віри, любові, надії та особливої різдвяної радості».

Квитки можна придбати за посиланнями:
9 січня о 17:00 — https://secure.wayforpay.com/payment/garmyder_09_01,
14 січня о 19:00 — https://secure.wayforpay.com/payment/garmyder_14_01.

Оплатити купівлю китків онлайн також можна коштами із «єПідтримки»!

Локація: «ГаРмИдЕр ангар-stage», вул. Залізнична, 9

Вхід — 150 грн.

Кількість місць: обмежена.

Інформація за номером: +38-099-248-18-86.

Довідка: Вперше спів «Оранти» пролунав 1990 року в Хресто-Воздвиженській церкві, що стало першою літургією українською мовою за десятки років. Це був початок періоду відродження храмів, відродження Української Автокефальної Православної Церкви і такі кроки ставали фундаментом до утвердження незалежності нашої країни. У репертуарі хору найкращі твори українських та зарубіжних композиторів. 1992 року «Оранта» вперше піднялась на хори Свято-Троїцького собору і від тоді є незмінною окрасою храму. «Оранта» є присутньою на всіх важливих імпрезах міста та країни та є переможцем багатьох національних та міжнародних конкурсів та фестивалів.

Мойсіюк Василь Васильович — заслужений діяч мистецтв України, викладач, хормейстер, регент архієрейського камерного хору Свято-Троїцького кафедрального собору «Оранта» — очолює хор від початку його заснування. Шануючи тисячолітні традиції українського церковного співу, керівник добирає з багатої палітри духовної музики до репертуару хору найкращі твори українських композиторів: М. Леонтовича, М. Вербицького, К. Стеценка, А. Веделя, Д. Бортнянського, М. Березовського, М. Лисенка, О. Нижанківського, в яких через слово і музику гармонійно поєднані глибокий драматизм і ліризм, віра і надія, радість і любов…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: