18:42, 24 Липня 2020

У Луцьку оновлюють фасади та замінюють аварійне мощення у Старому місті

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк проінспектували ремонті роботи, що тривають у Старому місті.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На разі тут активно проводиться ремонт старих фасадів, заміна аварійної шашки Трилінського, що складає мощення доріг у Старому місті, ремонтують сходи по вулиці Братковського, а також Братський міст. Загалом планується оновити близько 30-ти фасадів.

«Працюємо активно в Старому місті для того, щоб зробити його більш комфортним та привабливим. Разом із Замком Любарта це родзинка нашого міста, і, безумовно, має перебувати в належному стані. Той комплекс робіт, що зараз тут ведеться, мабуть наймасштабніший за увесь час незалежності України. Плануємо основну їх частину завершити до Дня міста. А потім продовжити — адже за багато років тут назбиралось чимало проблем, які сьогодні вирішуються.

Попередньо, ми задекларували 10 кроків — дуже простих, але дуже дієвих, по поверненню привабливості Старого міста для лучан та гостей нашого міста. Поступово втілюємо ці кроки в життя та сподіваємося, що вони кардинально змінять картину, яка тут є», – розповів Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: