14:03, 15 Грудня 2021

У Луцьку оголосили конкурс на визначення перевізників на кількох автобусних маршрутах

Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету підтримали проект рішення «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 25 «Карбишева – с. Великий Омеляник», № 29 «с. Великий Омеляник – Карбишева».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Так, до участі у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 25 “Карбишева – с. Великий Омеляник”, № 29 “с.Великий Омеляник – Карбишева” допускаються міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-5.

Перевізник, який визначений переможцем у конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, до затвердження результатів конкурсу забезпечує на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, наявність працездатного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, системи GPS-моніторингу громадського транспорту, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження.

Після затвердження результатів конкурсу укладається з організатором перевезень та оператором тристоронній договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька на маршруті.

Також члени виконкому ухвалили рішення про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування № 50 “Залізничний вокзал – с. Брище”, № 51 “Кульчин – Луцьк”, № 52 “Луцьк (залізничний вокзал) – Заболотці”, № 53 “Луцьк – Липляни”.

Участь у конкурсі можуть брати автобуси категорії М3 класу І, ІІ, ІІІ, категорії М2 класу А, В з екологічними показниками не нижче Євро-2.

Для участі у конкурсах документи можна подати до 11 години 17 січня 2022 року. Сам конкурс відбудеться 1 лютого 2022 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: