16:17, 03 Березня 2021

У Луцьку оголосили конкурс на новий маршрут

Начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Володимир Степанов повідомив, що оголосять конкурс на новий маршрут для міських автобусів — № 23, 23а.

Про це йшлося під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради, — інформують на сайті Луцькради.

За його словами, станом на сьогодні ніхто з перевізників не подав документів на участь у конкурсі, а термін чинного договору закінчується 15 березня 2021 року.

«За аналогією із маршрутами № 10, 11, 25, 29 ми вирішили зробити таку схему руху: в одному напрямку йдуть автобуси за маршрутом № 23, в іншому — № 23а. Це робимо для того, щоб можна було зберегти цей маршрут і водночас забезпечити перевезення мешканців 55-го мікрорайону – вулиці Карпенка-Карого і Задворецької», — зауважив Володимир Степанов.

Пропонують такий шлях за маршрутом № 23 у прямому напрямку за такою схемою: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Карпенка-Карого, Задворецька, Київський майдан, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького, Данила Галицького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані, Дружби Народів (Шота Руставелі) із кінцевою зупинкою у селі Рованці.

Натомість у зворотному напрямку маршрутка № 23а курсуватиме за схемою: село Рованці (Шота Руставелі), Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Карпенка-Карого, Конякіна. Місця міжзмінного відстою на вулиці Шота Руставелі, у селі Рованці (церква) та на вулиці Конякіна на території КРЦ «Адреналін Сіті».

Розрахунковий інтервал руху – 12 хвилин.

«Перед тим, як оголошувати конкурс, ми обговорили це питання з начальником управління транспорту та зв’язку Володимиром Степановим, з генеральним директором комунального підприємства «Луцьке підприємство електротранспорту» Володимиром Пуцем. Жодних конфліктів не виникало. Я вважаю, що цей маршрут є доцільним”, — наголосив міський голова Ігор Поліщук.

Також додав, що у цих автобусів, які дають зараз перевізники, на ходу відвалюються колеса та піввісь:

“Вони залишають за собою хмару чорного диму. Ми не будемо більше допускати такі транспортні засоби на маршрути. І сьогодні є люди, які готові забезпечувати місто нормальними екологічними автобусами”.

Член виконавчого комітету Сергій Балицький запропонував внести зміни у п. 5.1.1, де йдеться, що  участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу з екологічними стандартами не нижче Євро-5.

Окрім цього, термін дії угоди вирішили визначити два роки, замість п’яти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: