15:45, 18 Вересня 2019

У Луцьку оголосили конкурс на кращу концепцію облаштування нового скверу

Сьогодні, під час засідання виконавчого комітету, прийняли рішення про оголошення Всеукраїнського відкритого архітектурного бліц-конкурсу на кращу концепцію облаштування скверу на розі вулиці Стрілецької та проспекту Президента Грушевського в місті Луцьку.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Начальник управління містобудування та архітектури Веніамін Туз розповів, що метою конкурсу є визначення найкращого просторового та композиційного облаштування скверу, яке буде показувати основну ідею – вшанування історії авіації міста Луцька.

Завдання конкурсантам:

— запропонувати архітектурну, урбаністичну та дизайнерську ідею концепції облаштування території скверу;

— просторове та композиційне рішення скверу має показувати основну ідею – вшанування історії авіації міста Луцька;

— врахувати існуючу містобудівну ситуацію, в тому числі те, що частина ділянки для проектування розташована в межах «червоних» ліній;

— розробити пропозиції щодо покращення умов для відпочинку різних груп населення;

— розробити пропозиції з благоустрою, озеленення території, що дасть змогу розкрити її суспільний потенціал з використанням елементів ландшафтного дизайну, малих архітектурних форм (вуличні меблі, елементи освітлення тощо).

«Це вже не перший всеукраїнський конкурс, який ми оголошуємо. І чим більше фахівців візьмуть у ньому участь, чим більше буде ідей та пропозицій — тим більшим буде вибір. В цілому, місто від цього тільки виграє, адже чим кращим буде сквер — тим більше він відповідатиме інтересам лучан. І я цілковито підтримую, аби наші луцькі фахівці активно долучалися та брали участь у конкурсі. Нехай виграють в чесній боротьбі, результат якої встановить конкурсна комісія», — зазначив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Призовий фонд конкурсу складатиме 50 тис. грн. Премія за перше призове місце – 25 тис. грн; друге місце – 15 тис. грн; третє місце – 10 тис. грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: