13:15, 12 Січня 2020

У Луцьку оголосили «бойкот впровадженню системи валідаторів»

Лучани оголошують бойкот електронній оплаті проїзду в громадському транспорті, бо не задоволені впровадженням системи валідаторів.

Відповідну петицію зареєстрували на сайті “Єдина система місцевих петицій”.

“Я, лучанин, а також містяни, та гості міста, що підписались під петицією оголошуємо бойкот системі електронної оплати проїзду в громадському транспорті, запроваджену в м. Луцьк. Ми відмовляємось користуватись даною системою оскільки вона вкрай не зручна. Основні недоліки:

– неможливо оплатити разовий проїзд, мінімальне поповнення картки – це кілька поїздок;

– далеко не всі мають фізичну змогу оплачувати проїзд з додатків в смартфонах;

– не видаються квитки/чеки на підтвердження оплати разового проїзду;

– від користувачів картки в примусовому порядку вимагається оплата 35 грн за пусту картку. Люди стурбовані та не задоволенні таким примусом.

Всі ці недоліки створюють купу незручностей лучанам, та особливо великі проблеми всім гостям міста. Для усунення цих проблем вважаю необхідним запровадити систему яка дозволить купувати разові квитки. Найоптимальніший варіант – коли автомати з продажу квитків стоятимуть у кожному транспорті. З можливістю оплатити готівкою, або банківською карткою.

До усунення вищевказаних проблем, пропоную ввести перехідний період, коли за проїзд можна буде платити вже впровадженими картками та/або готівкою. Прошу владу міста не створювати містянам лишніх проблем та конфліктів з контролерами і в без того не легкий час”, – йдеться в петиції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: