17:25, 09 Жовтня 2020

У Луцьку обговорили проект змін до генплану

8 жовтня о 16:00 в Палаці культури міста Луцька, з метою забезпечення можливості повноцінного ознайомлення з матеріалами та подання пропозицій, відбулися громадські слухання щодо внесення змін до Генерального плану міста Луцька та розділу «Стратегічна екологічна оцінка – охорона навколишнього природного середовища» до генерального плану міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У обговоренні взяли участь заступник міського голови Костянтин Петрочук, начальник управління містобудування та архітектури Веніамін Туз, представники громадських організацій та небайдужі лучани. Зареєструвалося 203 особи.

“Місто розвивається, а Генеральний план не коригувався і діє з 2009 року, хоча, згідно законодавства, він потребує коригування кожні 5 років. Щороку будуються будинки, розвивається економіка, тож необхідність здійснення такої процедури тільки зростає.

На цій зустрічі ми ознайомимо вас з пропозицією Генерального плану, яку напрацювали управління архітектури та містобудування разом із представниками “Діпроміста”. Я дякую всім, хто відкликнувся на пропозицію взяти участь у громадських обговореннях”, – привітав присутніх Костянтин Петрочук.

“Наявний досі Генеральний план перестав виконувати функцію основного містобудівного документа, і місто вийшло за рамки документа 10-річної давнини. Новий Генеральний план — це план передбаченого розвитку, план рівномірного, прозорого й зрозумілого заселення міста. Вже може можемо констатувати, що зелені насадження залишаються і надалі в тих межах, що були. Також він передбачає тенденцію розвитку комерції вздовж магістральних вулиць.

Забудова міста — окрема тема. Паралельно зараз, на фінальній стадії затвердження знаходиться історико-архітектурний опорний план, де виписані умови забудови. Поступово зводимо усі ці документи в один масивний розділ, і вже зовсім скоро матимемо прозорий, зрозумілий план розвитку нашого міста”, – додав начальник управління містобудування та архітектури Веніамін Туз.

Про деталі пропонованого Генерального плану розповіла спеціаліст ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто”, головний архітектор проекту Ганна Алікова. Громадськість нашого міста активно долучилася до обговорення, висловила свої пропозиції та зауваження до Генерального плану, які будуть вивчені та, за можливості, враховані при підготовці цього документу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: