19:14, 14 листопада 2019

У Луцьку обговорили освітню реформу

У Луцькій міській раді обговорили реформу освіти разом із директором державної служби якості освіти України.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Сьогодні, 14 листопада, у стінах Луцької міської ради відбулась зустріч із директором Державної служби якості освіти України Русланом Гураком та начальником управління Державної служби якості освіти України у Волинській області Ангеліною Корець. Сюди завітали також заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління освіти Зіновія Лещенко.

Подякувавши за зустріч, Руслан Гурак зазначив, що ключовим клієнтом нової реформи є органи місцевого самоврядування, та розповів про її особливості. У свою чергу, Зіновія Лещенко підняла питання нових підходів до організації освітнього процесу та діяльності міських закладів освіти у світлі нового Закону України «Про освіту».

«Сьогодні ми значну увагу приділяємо розвитку шкіл та дошкільних закладів, розвиваємо також й мистецьку освіту. Тож нас непокоїть реформа, яку планують запровадити. Хоч ми й схвально відносимося до реформ в цілому, адже це — рух вперед, проте вважаємо, що при цьому потрібно якомога більше прислухатися до потреб на місцях», — зауважила заступник міського голови Ірина Чебелюк.

Присутні обговорили особливості впровадження реформи у місті Луцьку та потреби міських закладів освіти. Директор Державної служби якості освіти України Руслан Гурак зазначив, що в багатьох питаннях є однодумцем міської влади та пообіцяв підтримку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: