23:13, 26 Жовтня 2022

У Луцьку обговорять питання нарахування вартості послуг з водопостачання та водовідведення

Лучан запрошують до участі у засіданні круглого столу «Правові аспекти нарахування за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в багатоквартирних будинках» згідно  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який відбудеться 27 жовтня о 14:00 у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку (вул. Лесі Українки, 35).

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

З 2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Реалізація цього Закону є важливою передумовою для забезпечення в державі обов’язкового 100 % обліку водопостачання. Завдяки забезпеченню обліку холодного водопостачання споживачами сплачуватимуться кошти лише за фактично спожиті послуги, тобто лише за те, що ними було спожито.

Загалом передбачили обов’язкове встановлення вузлів комерційного обліку (загальнобудинкових) та вузлів розподільного обліку (квартирних лічильників) для обліку спожитої води.

КП «Луцькводоканал» постійно рекомендує усім споживачам міста, квартири яких не оснащені лічильниками,  встановлювати індивідуальні прилади обліку (вузли розподільного обліку води) та сплачувати лише за фактично спожиті послуги водопостачання у оселях.

Розподіл між споживачами обсягів спожитих послуг буде здійснюватись згідно Методики, яка вступила в дію від 25.01.2019р.

Основні принципи визначення та розподілу небалансу є:

– для будинків, де усі приміщення оснащені лічильниками холодної води, обсяг небалансу розподіляється між усіма споживачами пропорційно до обсягу споживання.

– для будинків, де частина приміщень не оснащена лічильниками холодної води, обсяг небалансу розподіляється між споживачами, які не мають лічильників, пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються послугами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: