16:57, 13 листопада 2023

У Луцьку обговорять пропозиції щодо перейменування низки вулиць

Оголосили громадське обговорення щодо перейменування вулиць у місті Луцьку та селі Милуші.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Луцька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку та селі Милуші.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 та на платформу електронної демократії за посиланням (тел. 777864) протягом двох місяців з дня оприлюднення даного оголошення. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління містобудування та архітектури Маруняк Андрій Ярославович.

Громадські обговорення відбудуться 27 грудня о 15:00 в приміщенні залу засідань Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресою м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: