09:42, 24 Квітня 2024

У Луцьку Ніна Горик презентувала збірку поезій «Лінії оборони»

У центральній бібліотеці для дітей відбулася літературна зустріч із волинською поетесою, членом Національної спілки письменників України Ніною Петрівною Горик.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Під час заходу авторка презентувала збірку поезій «Лінії оборони» – крайнє видання поезій, написаних упродовж останніх років, про мову, рідну землю, свободу, батьківщину, родину. Розповідала письменниця і про історію створення книги, згадувала події, які спонукали народженню зворушливих поетичних рядків, щиро ділилась думками та почуттями, відповідала на запитання присутніх.

Учасники зустрічі – шанувальники поетичного слова, читачі, а також здобувачі освіти Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, активно долучалися до розмови, декламували вірші поетеси. Звучали поезії і у виконанні самої авторки.

У заході взяла участь директорка департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів, яка відзначила чуттєвість і глибину поезії Ніни Горик. Побажала письменниці натхнення творити нові поетичні шедеври та укладати їх у збірки, котрі збагачують літературну спадщину нашого краю.

Завершився захід автограф-сесією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: