23:03, 28 Грудня 2020

У Луцьку нагородили переможців конкурсу «Територія професії»

У Луцькому міському центрі зайнятості 24 грудня переможці профорієнтаційного конкурсу малюнків та коротких аматорських відеороликів «Територія професії» отримали нагороди.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Нагадаємо, конкурс організував Волинський обласний центр зайнятості з нагоди відзначення 30-річчя Державної служби зайнятості. Метою проведення конкурсу є: розширення знань про світ професій, формування мотивації до свідомого вибору професійної діяльності, активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення та підтримка талановитої молоді, підтримка іміджу Державної служби зайнятості.

З вітальним словом до переможців звернулась директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова, побажавши усім учасникам успіхів, звершень та нових досягнень. Участь у конкурсі – це вже перемога! Конкурсантами Луцького міського центру зайнятості стали 46 учнів перших-одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл міста Луцька та студенти Луцького педагогічного коледжу.

Переможців нагородили дипломами та цінними подарунками за зайняті призові місця. Усі учасники профорієнтаційного конкурсу малюнків та коротких аматорських відеороликів «Територія професії» отримають Подяки Луцького міського центру зайнятості у шкільних колективах.

За багаторічну співпрацю, реалізацію спільних проектів, вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в місті Луцьку, за сприяння в проведенні профорієнтаційного конкурсу «Територія професії» та з нагоди відзначення 30-річчя Державної служби зайнятості Олена Шишова нагородила Подякою Луцького міського центру зайнятості фахівців Навчально-методичного кабінету психологічної служби Управління освіти Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: