15:18, 20 Квітня 2021

У Луцьку на зупинках громадського транспорту встановили інформаційні табло

Табло закупили в рамках проекту “Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька” за фінансування Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини через некомерційне ТОВ “Engagement Global”. Грантові кошти на реалізацію проекту у Луцьку — 217 600 євро, при цьому співфінансування з місцевого бюджету — 24 970 євро. Проект впроваджується спільно з партнерським краєм Ліппе (Німеччина).

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Всього у Луцьку встановлено 22 розумних табло, кожне з яких висвітлює інформацію про час прибуття громадського транспорту, обладнане точкою для зарядки телефонів, зовнішнім освітленням, смітниками для роздільного збору сміття, камерою відеоспостереження та Wi-Fi.

Окрім того, в рамках проекту відбувається монтаж 9-ти розумних зупинок громадського транспорту, створення сайту про громадський транспорт Луцька, фарбування 17-ти тролейбусів у кольори міста, навчання для 250-ти водіїв, перевізників та працівників Луцького підприємства електротранспорту щодо ознайомлення із функціонуванням розумних зупинок та якісного надання транспортних послуг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: