22:21, 08 Вересня 2019

У Луцьку на вулицях громадян просили «не бути лососем»

На вулицях м. Луцька відбулась громадська акція «Будь свідомим пішоходом». Метою акції є привернення уваги пішоходів до дотримання правил дорожнього руху та підвищення обізнаності населення та розуміння основних факторів ризику ДТП за участі пішоходів.

Про це йдеться на сторінці департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у “Фейсбук”.

На проспектах Грушевського, Соборності, на Київському Майдані волонтери акції з обох боків дороги контролювали, як переходять дорогу лучани. Громадян, які хотіли порушити правила – спрямовували на пішохідні переходи, які розташовані буквально за 10-20 метрів. Також людям дарували світловідбивні браслети.

Завершилась акція «Свідомий пішохід» на Театральному майдані: тут транслювали ролики про безпеку дорожнього руху, виготовляли флікери з дітьми, розповсюджували світловідбивні браслети серед громадян.

Після завершення акції учасники висловили здивування щодо окремих мешканців, розповідали, що найбільше порушують правила переходу через дорогу жінки літнього віку. Але й бувало, що нехтували особистою безпекою мами з маленькими дітьми та вагітні, що їх особливо вразило. Таким людям волонтери демонстрували плакат «Не будь лососем», а патрульні проводили профілактичну бесіду.
Загалом, акцією охопили сотні лучан.

“Насправді, всі ми можемо зробити наше місто і наші життя трішки безпечнішими, почавши з елементарного – правильно переходити дорогу. Більше того, цьому потрібно навчати дітей, подавати власний приклад, а осіб літнього віку провести до найближчого пішохідного переходу, якщо в цьому є потреба. Пам’ятайте: життя цінніше, а скорочений шлях, який ви обираєте, може стати останнім!”, — кажуть організатори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: