12:07, 13 Травня 2022

У Луцьку на вулиці Глушець запрацювала платна парковка

Комунальне підприємство «АвтоПаркСервіс» повідомляє, що у Луцьку, на вулиці Глушець, 1, з 12 травня розпочав функціонувати спеціально обладнаний майданчик для паркування транспортних засобів.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

Тариф на  послугу з користування спеціально обладнаним майданчиком для платного паркування транспортних засобів на вулиці Глушець, 1 встановили в розмірі 10,00 грн (з ПДВ) за одну годину паркування, а режим роботи паркувального майданчика з 07:00 до 16:00 щодня, крім понеділка (згідно рішення виконавчого комітету від 28.12.2021 № 1069 «Про встановлення тарифу на послугу з користування спеціально обладнаним майданчиком для платного паркування транспортних засобів на вулиці Глушець, 1»).

Оплата вартості здійснюватиметься через платіжний термінал та за допомогою мобільного додатку «SmartLutsk».

Контроль за оплатою послуг паркування транспортних засобів покладено на департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

«Надаємо водіям час звикнути до змін, а з 17 травня інспектори з паркування розпочнуть виносити повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності за неоплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування за даною адресою.

Штраф за неоплачену послугу становитиме 200 гривень

Відповідний документ про оплату послуг з користування майданчиком для платного паркування необхідно залишати на час паркування на панелі під лобовим склом транспортного засобу (як на фото)!», – повідомляють муніципали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: