21:18, 30 Червня 2023

У Луцьку на Теремнівському ставку врятували чоловіка

Волинські рятувальники вкотре наголошують: купатися безпечно там, де діє рятувальний пост. Але дотримуватися правил безпеки на воді потрібно завжди – про це красномовно свідчить подія, що мало не стала трагічною.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

Сьогодні у Луцьку, в другій половині дня, на Теремнівському ставку працівники міського комунального рятувального поста врятували чоловіка 1990 р. н., який, пірнувши  у воду, відплив на велику відстань від берега та хотів повернутись назад, але не зміг – очевидно, йому забракло сил.

Чергові поста відразу помітили чоловіка, що почав тонути. Рятівник Марко Гонтар кинувся йому на допомогу. Плавець вже зник з поля зору, але рятівник пірнув під воду, зміг обхопили потопаючого та врешті дістав чоловіка на берег, де йому надали допомогу решту працівників поста.

Згодом врятованому стало краще, отож від госпіталізації він відмовився.

«Ще наголошуємо на необхідності дотримання правил безпеки на воді: не запливайте за буйки, не заходьте у воду в нетверезому стані, не полишайте дітей без нагляду біля водойм!

Купайтеся тільки в визначених цього місцях, де облаштовані рятувальні пости та постійно чергують фахівці, які зможуть кваліфіковано надати допомогу при виникнення надзвичайної ситуації», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: