20:53, 10 Липня 2020

У Луцьку на Стиру створять «інформаційний пірс»

Новий спільний проект Луцька та Жешува (Республіка Польща) отримає дофінансування з коштів ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Проект має назву «Промоція та захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька», головним партнером у ньому виступає виконавчий комітет Луцької міської ради.

Луцьк отримає близько 29 тисяч євро грантових коштів на реалізацію заходів, що сприятимуть промоції об’єктів природної спадщини (ознакування, креативний «інформаційний пірс» на р. Стир), а також заходів з обміну досвідом між лучанами та польськими колегами щодо збереження міської природної спадщини та можливостей використання її туристичного потенціалу.

Активна фаза реалізації проекту планується у 2021 році, до кінця поточного року очікується проведення переговорних процедур та укладення грантового договору, партнерської угоди, реєстрація проекту відповідно до українського законодавства, організаційні справи.

Проектну заявку підготували та подали на відкритий конкурс Програми фахівці з управління проектами адміністрацій міст-партнерів Луцька та Жешува 15 січня. 6 липня керівні органи Програми затвердили результати оцінювання заявок. Загалом на конкурс від учасників з України, Білорусі та Польщі подали 178 заявок, з них 26 проектів відібрано до співфінансування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: