09:45, 24 Жовтня 2019

У Луцьку на семінарі розповіли, як розпочати власний бізнес

22 жовтня у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості на запитання щодо відкриття власної справи спілкувались, відповідали на запитання громадян.

Про це повідомили у Луцькому міському центрі зайнятості.

На запитання відповідав Віктор Маковецький — начальник відділу реєстрації бізнесу Департаменту Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку та Олена Нікотіна — завідувач сектору комунікацій Головного управління Державної податкової служби у Волинській області.

Віктор Михайлович ознайомив присутніх, що функції державного реєстратора фізичної особи — підприємця мають право здійснювати нотаріуси та працівники ЦНАПу. Центр надання адміністративних послуг обслуговує своїх клієнтів безкоштовно. Наголосив, що реєстрація відбувається швидко, до 15 хвилин заповнюються всі дані майбутнього підприємця в реєстраційній карті. Зауважив, що для зручності, впровадили електронний веб-портал, на якому можлива реєстрація фізичної особи — підприємця.

Олена Володимирівна проінформувала присутніх про основні закони України, які регулюють діяльність фізичної особи — підприємця, системи та умови оподаткування.

Фахівці відповідали на запитання щодо спрощеної системи оподаткування, визначення та внесення нових кодів КВЕД підприємця до Держреєстру, види подачі та заповнення податкової декларації, форми звітності.

Присутні обмінювалися думками щодо ризиків в бізнесі, прислухались до порад фахівців про ведення прозорої звітності.  Як підсумок учасники семінару переконалися, що підприємництво — справа відповідальна та перспективна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: