18:34, 25 Жовтня 2023

У Луцьку на маршруті № 5 замість «Богданів» виїхали великі VDL

На міський маршрут № 5 замість «Богданів» виїхали автобуси великої пасажиромісткості VDL.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Триває процес оновлення рухомого складу громадського транспорту та вдосконалення маршрутної мережі Луцької міської територіальної громади.

Особливу увагу приділяють залученню на міські маршрути низькопідлогових автобусів, які пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

На міському автобусному маршруті № 5 “Вересневе – Окружна” відбувається заміна автобусів типу “Богдан” на комфортабельні автобуси типу VDL великої пасажиромісткості, пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, обладнані системою кондиціювання й обігріву повітря. Відповідають екологічним нормам Євро-5.

Цей маршрут з’єднує мікрорайон Вересневе з обласним онкологічним диспансером, навчальними закладами Луцьке ВПУ будівництва та архітектури та навчальним корпусом № 2 Луцького національного технічного університету на вулиці Потебні, проспектом Волі, де також знаходяться освітні та лікувальні заклади, вулицю Рівненську, де розташовані великі підприємства та організації, надає можливість без пересадок доїхати до ТЦ “Епіцентр” мешканцям мікрорайонів Вересневе, Львівської, Потебні, проспекту Волі та частини вулиці Рівненської.

Щоденно в робочі дні громадським транспортом Луцької міської територіальної громади (тролейбус, автобус) користується більш як 130 тисяч пасажирів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: