18:23, 04 Липня 2023

У Луцьку на Київському майдані висадили «райське дерево»

Гінкго білоба або «райське» – таку назву має дерево, яке сьогодні, 4 липня, висадили поблизу головної адмінбудівлі краю. Акція відбулася в рамках глобальної екоініціативи «Greening of the Planet» та стала початком форуму «Жіноче лідерство в часи викликів. Волинь», що стартував у Луцьку.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

За словами ініціаторки «Greening of the Planet», президентки Business Woman Club та голови Міжнародного штабу допомоги українцям Ганни Крисюк, в рамках ініціативи намагаємося висаджувати хоча б одне дерево в кожній області. Так, на Волині – це «райське дерево» або гінкго білоба. Як результат, відновлюємо екостистему та обʼєднуємо людей навколо теми озеленення.

Варто зазначити, що до висаджування дерева долучилися начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко та його заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук, начальник Поліського регіонального офісу ДП «Ліси України» Олександр Кватирко, а також регіональний представник благодійної організації «Озеленення України» та депутатка облради Юлія Вусенко.

«Дуже приємно бути частиною такої хорошої справи – висаджувати дерево. Також дякую, що запросили взяти участь у жіночому форумі. Адже в час війни жінки, в тому числі й жінки Волині, взяли на себе величезну відповідальність. Тому дякую, що підтримуєте економічний фронт та сприяєте якнайшвидшій Перемозі!», – зазначив Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: