14:03, 04 Травня 2023

У Луцьку муніципали видали припис через бруд із будівельного майданчика

Інспектори у складі автоГШР відреагували на звернення, що надійшло на телефон гарячої лінії «Група швидкого реагування» щодо вивозу бруду із будівельного майданчика ЖК «Атмосфера» на вулиці Християнській, 42, що у Луцьку.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

На відповідальну особу склали протокол про адміністративне правопорушення відповідно до п.п. 11.3.1 Правил благоустрою міста Луцька та ст. 152 КУпАП, а також видали припис з умовою усунути порушення шляхом здійснення очищення території від бруду.

«Нагадуємо, що згідно п.п. 11.3.1 Правил благоустрою міста Луцька будівельні організації зобов’язані забезпечувати очистку транспортних засобів, не допускати винесення ґрунту та бруду на дороги, прибудинкові території, тротуари, виїзди з будівельних майданчиків з твердим покриттям. Організовувати очистку, мийку транспортних засобів при виїзді. При винесенні з території об’єкта бруду, ґрунту терміново його прибирати.

Якщо Ви стали свідком порушень Правил благоустрою міста Луцька, просимо телефонувати на гарячу лінію ГШР: 067 0000 679, 066 102 1 102 або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: