10:10, 25 Травня 2023

У Луцьку муніципали видали понад 300 приписів через нескошену траву

Муніципали нагадують, що власники (користувачі, балансоутримувачі) зелених насаджень зобов’язані здійснювати косіння газонів періодично, при досягненні трав’яним покровом висоти 15 см, залишаючи висоту покрову 3-5 см.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

“З приходом весни та настанням потепління, ми все частіше вибираємося на природу з метою відпочинку та бажанням насолодитися природою у всій її красі.

Ось уже впродовж декількох днів інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради видають приписи на приведення території в межах луцької територіальної громади до належного естетичного вигляду, а саме – здійснення косіння трав’яного покриву.

Нагадаємо, що відповідно до п. п. 6.9.2. Правил благоустрою міста Луцька власники (користувачі, балансоутримувачі) зелених насаджень зобов’язані проводити косіння газонів періодично, при досягненні трав’яним покровом висоти 15 см, залишаючи висоту покрову 3-5 см. Скошена трава повинна бути прибрана протягом тієї ж доби, коли виконувались роботи з косіння.

За цей час загалом видали понад 300 приписів, переважну більшість з яких уже виконали.

Департамент муніципальної варти звертається до усіх відповідальних осіб, керуючих компаній, голів правління ОСББ, балансоутримувачів інженерних мереж, суб’єктів господарювання усіх форм власності не зволікати і не чекати приписів від інспекторів, а вже потурбуватися про облаштування благоустрою прилеглих ділянок та здійснювати косіння трав’яного покриву періодично, при досягненні висоти трави 15 см”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: