21:50, 17 листопада 2019

У Луцьку муніципали піймали чоловіка, який підкидав будівельне сміття у контейнери

Чоловіка, який підкидав сміття з власного авто під контейнери для побутового сміття та у середину на вулиці Львівська, 61А виявили інспектори ГШР департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, які патрулювали містом.

Про це йдеться на сторінці департамену муніципальної варти у “Фейсбук”.

Мешканці міста повідомили на телефон гарячої лінії відділу «Група швидкого реагування» (067-0000-967), що у них є підозри, нібито на вищевказану вулицю невідомі особи постійно вивозять та скидають будівельне та інше сміття.

Як виявилося, спостереження громадян не були марними. Такі дії прямо заборонені п.п. 2.5.5.1.1. «Правил благоустрою міста Луцька» та тягнуть за собою накладення штрафу від 340 до 1360 грн.

Після профілактичної бесіди з порушником, інспектори склали на чоловіка адміністративний протокол за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали передали до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради, яка і вирішить міру покарання.

Довідково: п.п. 2.5.5.1.1. «Правил благоустрою міста Луцька» (на об’єктах благоустрою міста забороняється засмічувати і забруднювати власні, прилеглі/закріплені території матеріалами, конструкціями, відходами, накопиченням снігу та криги тощо).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: