21:02, 25 Березня 2023

У Луцьку муніципали нарікають на громадян, які не хочуть торгувати з облаштованих яток

У вечірній час на проспекті Соборності громадяни здійснювали торгівлю у не встановлених місцях на території загального користування та пішохідних доріжках.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Інспектори відділу протидії стихійній торгівлі департаменту муніципальної варти Луцької міської ради постійно здійснюють обстеження територій міста Луцька.

Особливу увагу приділяють місцям для вуличної торгівлі, де встановленні конструкції “Ятки”. Торгівля на них є безплатною, аби громадяни, могли реалізувати власноруч вирощену продукцію. Ці конструкції встановили за ініціативи Луцької міської ради.

Відділ протидії стихійній торгівлі, під час відпрацювання проспекту Соборності виявив порушення ст. 160 КУпАП.

У вечірній час громадяни здійснювали торгівлю у не встановлених місцях на території загального користування, пішохідних доріжках, що призводило до незручностей іншим громадянам, а у місці, яке облаштоване, торгівлю громадяни не здійснювали.

Інспектори провели низку профілактичних бесід та роз’яснили правила торгівлі, благоустрою, законодавства та ознайомили зі статтями КУпАП.

Департамент муніципальної варти застерігає, що продаж товарів у невстановлених місцях з рук є порушенням ст. 160 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу з конфіскацією предметів торгівлі.

Шановні громадяни, якщо Ви виявили порушення правил благоустрою, просимо негайно повідомити на гарячу лінію «ГШР» департаменту муніципальної варти за телефонами: 067 0000 679, 066 102 1102 або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: