20:48, 09 Вересня 2022

У Луцьку муніципали інспектували зупинки громадського транспорту

Інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради здійснили обстеження належного стану та вигляду зупинок громадського транспорту.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

При обстеженні виявили, що велика кількість зупинок перебувають в належному стані. На зупинках, що перебувають в оренді у суб’єктів підприємницької діяльності, зафіксували ряд порушень, а саме: розміщення реклами в не відведених для цього місцях, наявність самовільно нанесених графіті,неналежний зовнішній вигляд лавок, сміттєвих урн та торговельних павільйонів.

Щодо вказаних фактів, суб’єктам підприємницької діяльності видали 28 приписів на усунення порушень відповідно до п.п. 9.3.4 та 2.5.2.2 Правил благоустрою міста Луцька з вимогою здійснити негайне фарбування, миття та очищення від бруду та стихійної реклами фасадів торговельних павільйонів та елементів конструкцій зупинок громадського транспорту у встановлений термін.

У разі невиконання вимог приписів, на відповідальних осіб складуть протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: