20:20, 13 листопада 2023

У Луцьку молодіжних працівників з усієї країни навчатимуть мистецтву волонтерського менеджменту

На базі обласного молодіжного центру упродовж кількох днів молодіжних працівників з усієї країни навчатимуть мистецтву волонтерського менеджменту. З молоддю поспілкувався і перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук. 

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Всеукраїнський спеціалізований тренінг «Залучення та координація волонтерів» організували за сприяння Волинського і Всеукраїнського молодіжних центрів спільно з Українською Волонтерською Службою. Навчальний курс розробила Програма Волонтери ООН в Україні. Участь у тренінгу беруть молодіжні працівники громад практично з усіх областей України, включаючи Донецьку і Луганську.

Вітаючи молодіжних лідерів на Волині, перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук зауважив, що тематика теперішніх навчань надважлива.

«Волонтерський рух в нашій країні – масове явище сьогодні. Це ініціатива як і різного спрямування організацій, так і окремих людей – від малих дітей до літніх. Будучи теж залученим до цього процесу, я дуже добре розумію, наскільки важлива координація зусиль людей доброї волі, їхня внутрішня і зовнішня комунікація. Навчальний курс дає розуміння багатьох нюансів: від підбору людей – до оцінки ефективності діяльності. Переконаний, що набуті знання стануть корисними у вашій діяльності, допоможуть результативно взаємодіяти з волонтерами, залучати нових і, тим самим, наближати українську перемогу», – висловив упевненість Юрій Поліщук.

Тренери курсу ставлять за мету розвинути компетентність учасників у ключових теоретичних та практичних аспектах волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм. Серед тем: види, принципи та характеристики волонтерських проектів; цикл волонтерського менеджменту та інструменти взаємодії з волонтерами; стратегії розвитку довгострокового волонтерства; залучення молоді до волонтерства; інтеграція, адаптація та мотивація активістів та методи формування активних спільнот, а також кращі світові та національні практики та інструменти роботи з волонтерами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: